FANDOM


Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: Studio Sonica Reżyseria: Jerzy Dominik Dialogi:

  • Barbara Robaczewska (odc. 1-8, 14-24),
  • Maria Utecht (odc. 9-13)

Dźwięk i montaż:

  • Agnieszka Stankowska (odc. 1-13, 23),
  • Jerzy Januszewski (odc. 14-18),
  • Jacek Osławski (odc. 19-20, 22, 24)
  • Ilona Czech-Kłoczewska

Organizacja produkcji: Elżbieta Kręciejewska

Udział wzięli:

  • Jacek Bończyk – Chojrak
  • Miriam Aleksandrowicz – Muriel
  • Andrzej Gawroński –
    • Eustachy,
    • Pan Wredny (odc. 36)
  • Jerzy Dominik –
    • Narrator,
    • Jeden z robotów (odc. 14),
    • Henryk, tata Chojraka (odc. 52)
      • Ewa Wencel –
        • Matka Chojraka (odc. 52)
      • Anna Apostolakis –
        • Matka Eustachego,
        • Matka Yeti'ego (odc. 3)
        • Kobieta w kinie (odc. 15)
        • Mona Lisa (odc. 34),
        • Królowa Czarnej Kałuży (odc. 9),
        • Kobieta z odkurzacza (odc. 18)
        • Kobieta ze spadochronem (II seria)
        • Rybionarka (odc. 36)
        • Dobra cesarzowa (odc. 47)
      • Wojciech Paszkowski –
        • Katz,
        • Horst (I seria),
        • Geniks, sługa chciwego bogacza (odc. 2)
        • Di Lung (odc. 3)
        • Król Ramzes (odc. 7),
        • Węgorz (odc. 14)
        • Doktor Gerbil (odc. 18),
        • Jan Prusak (odc. 24),
        • Twórca papierowych rzeźb (odc. 45)
      • Włodzimierz Bednarski –
        • Lekarz,
        • Generał,
        • Policjant,
        • Burmistrz,
        • Kapitan statku (odc. 11),
        • Pilot samolotu (odc. 13),
        • Dostawca (odc. 21)
        • Wielki Mózg (odc. 23),
        • Tygrys (odc. 47)
        • Brat smoka (odc. 48)
      • Łukasz Nowicki –
        • Komputer
        • Komputer pokładowy (odc. 18)
        • Prezenter radiowy (odc. 25)
      • Włodzimierz Bednarski –
        • Lekarz,
        • Generał,
        • Policjant,
        • Burmistrz,
        • Kapitan statku (odc. 11),
        • Pilot samolotu (odc. 13),
        • Dostawca (odc. 21)
        • Wielki Mózg (odc. 23),
        • Tygrys (odc. 47)
        • Brat smoka (odc. 48)
      • Łukasz Nowicki –
        • Komputer
        • Komputer pokładowy (odc. 18)
        • Prezenter radiowy (odc. 25)
      • Dariusz Odija –
        • Le Quack,
        • Boski Gąsior (odc. 8),
        • Potwór z materaca (odc. 4),
        • Yeti (odc. 3)
        • Żołnierz,
        • Kot-Złodziej (odc. 7),
        • Paluch (odc. 7),
        • Treser delfina (odc. 48),
        • Całujący się mężczyzna z rzeźby (odc. 34),
        • Mondo (odc. 35),
        • Prezes firmy „Mega-Veg” (odc. 37),
        • Biały tygrys (odc. 43),
        • Szczur (odc. 46)
      • Mieczysław Morański –
        • Spiker,
        • Kosmiczne kaczory (odc. 6),
        • Bakłażan Bobby Giganto (odc. 12),
        • Cień (odc. 2),
        • Lis (odc. 1),
        • Jeden z kotów-złodziei (odc. 7),
        • Dzwonnik z Nikąd (odc. 8),
        • Erol Von Volkheim (odc. 9)
        • Kaczorek (odc. 10),
        • Fusilli (odc. 13),
        • Robot Randy (odc. 14),
        • Łysy chłopczyk w przewidzeniach Eustachego (odc. 15)
        • Mustafa al Bakterius (odc. 18)
        • Przywódca mnichów (odc. 21)
        • Wieloryb (odc. 25),
        • Wirus komputerowy (odc. 30),
        • Strażnik w obrazie (odc.34),
        • Głowa w obrazie Salvadora Dali (odc. 34)
        • Robal (odc. 38)
        • Otto (odc. 39)
        • Bóbr (odc. 40)
        • Jeden ze ślimaków (odc. 43)
        • Kosmiczny naukowiec (odc. 50)
      • Janusz Bukowski –
        • Reżyser Benton Tarantella (odc. 9),
        • Fred (odc. 4 i 50),
        • Doktor Vindaloo Quak (odc. 5)
        • Król ludu koralików (odc. 31)
        • Twórca kurtyny okrucieństwa (odc. 32),
        • Profesor Wąs (I seria)
      • Tomasz Marzecki –
        • Złodziej Bazyli (odc. 16),
        • Duch Pełnego Księżyca (odc. 25),
        • Buffo (odc. 33)
        • Pies grający w pokera (odc. 34),
        • Taśma w obrazie Salvadora Dali (odc. 34)
        • Wąż (odc. 35),
        • Jeden z rybich sędziów (odc. 36)
        • Doktor Zalost (odc. 26)
      • Ryszard Olesiński –
        • Strażnik paryskiego muzeum (odc. 34)
        • Horst (IV seria),
        • Rumpelskitsierść (odc. 41)
        • Gerhard von Orbison (odc. 41)
        • Baju (odc. 43)
      • Jarosław Boberek –
        • Łyk (odc. 15),
        • Banan Szpieg (odc. 16),
        • Informacja głosowa w rakiecie (odc. 18),
        • Jeden z mnichów (odc. 21)
        • Zgniłek Zaśmiecacz (odc. 31),
        • Pies grający w pokera (odc. 34)
        • Jeden z rybich sędziów (odc. 36)
        • Di Lung (odc. 15)
      • Marek Frąckowiak –
        • Klient Freda (odc. 4)
        • Brodaty mężczyzna w kinie (odc. 15)
        • Boski Gąsior (odc. 30),
        • Piaskowy dziadek (odc. 29),
        • Wódz(odc. 39),
        • Paluch (odc. 50),
        • Weterynarz Teenytodd (odc. 52),
        • Szczupak (odc. 52)
      • Mariusz Czajka –
        • Smok William (odc. 48),
        • Wściekły Pies (odc. 46)
      • Agnieszka Matysiak –
        • Gertruda, ciocia Muriel (odc. 6)
        • Duch wdowy (odc. 24)
        • Matka piskląt (odc. 35),
        • Nauczycielka perfekcji (odc. 52)
      • Krystyna Kozanecka –
        • Rudowłosa dziewczynka,
        • Dziewczyna ze spadochronem (odc. 13)
        • Bogini burzy (odc. 29),
        • Mała Muriel (odc. 13),
        • Tulipania (odc. 33),
        • Całująca się kobieta z rzeźby (odc. 34)
        • Trusia (odc. 46)
      • Paweł Szczesny –
        • Chciwy bogacz (odc. 2)
        • Jeden z mnichów (odc. 21)
        • Strach na wróble (odc. 34),
        • Jeden z rybich sędziów (odc. 36)
        • Kremowy król (odc. 39)
      • Tomasz Bednarek – Kosmita (odc. 23)
      • Jan Janga-Tomaszewski – Reżyser Benton Tarantella (odc. 36)
      • Jacek Bursztynowicz -
        • Jeden z mnichów (odc. 21)
        • Kapitan Rekin (odc. 22)
      • Katarzyna Tatarak –
        • Kicia (odc. 46),
        • Zła cesarzowa (odc. 47),
        • Mama Chojraka (odc. 52)
      • Jan Kulczycki -
        • Gadające drzewo (odc. 14)
        • Policjant (odc. 15)
        • Potwór z bagien (odc. 44)
      • Antonina Girycz
        • Mama Eustachego (odc. 5))
        • Maria Ladrone (odc. 27)
      • Jolanta Wołłejko –
        • Shirley,
        • Staruszka (odc. 15),
        • Narzeczona potwora z bagien (odc. 44)
        • Żona kurczaka z kosmosu (odc. 49)
      • Mariusz Leszczyński –
        • Wybuchowa Marchew (odc. 45),
        • Kosmiczny generał (odc. 50),
        • Wrzód (odc. 51)
      • Krzysztof Kołbasiuk –
        • Bałwan (odc. 37),
        • Świniak (odc. 11)
      • Andrzej Tomecki – Bałwan (odc. 10)
      • Dariusz Błażejewski -
        • Prezenter radiowy (odc. 25)
        • Velvet Vic (odc. 28)

i inni